HAKKIMIZDA


Etkin Tercüme başta İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca ve Fransızca olmak üzere 45’i aşkın dilde noter yeminli profesyonel ve uzman tercüman ekibi ile siz değerli müşterilerine zamanında, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet vermek üzere 2010 yılından beri tercüme sektöründe hizmet vermektedir. Tecrübeli ve uzman tercüman kadromuz ile sizlere farklı alanlarda ve farklı dil gruplarında çözümler sunmaktayız. En son teknoloji ürünü, tam donanımlı bilgisayarları ve bünyesinde bulunan her dilden uzman ve Noter Yeminli deneyimli çevirmen kadrosu ile müşterilerine en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik çeviri hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Misyon: Rekabetçi, emeğe saygı ve müşteri memnuniyetini en üstte tutma anlayışıyla faaliyetlerini sürdürürken, tercüme hizmetinin gerektirdiği önemin bilincinde ve her işe ayrı bir özen ve profesyonellikle yaklaşarak en anlaşılabilir ve kaliteli çeviriyi sunabilmektir.

Vizyon: Sahip olduğu uzman kadrosu ve teknolojik altyapısıyla müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti daima yükselterek sektöründe öncü bir şirket olmak.

Globalleşen dünyada en büyük ihtiyaç haline gelen farklı kültürler arası iletişim, her iki dile ve kültüre hakim tercümanlar tarafından yazılı tercüme veya sözlü tercüme olarak karşılanmaktadır. Ancak bu boyutta bir iletişim sadece diller arasında kalmamakta ve arka planda kültürler arası bilgi birikimini ve ilgili alanda uzmanlığı da gerektirmektedir. Bu nedenle herhangi bir dili biliyor olmak o dilde kaliteli bir tercüme yapılabileceği anlamına gelmez. İşte bu noktada, Etkin Tercüme ve Danışmanlık olarak müşterilerimize talepleri doğrultusunda, çalışma konularında uzman tercüman kadromuzla tercüme hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işin ne kadar hassas dengeler üzerine kurulu olduğunun bilincinde olduğumuz için, yaptığımız çevirilerin boyutuna bakmadan, 1 sayfadan 1000 sayfaya, 1 dakikadan 1 aya, günlük çevirilerden en hassas cihazların teknik çevirilerine kadar bütün yaptığımız işlere aynı özeni gösteriyoruz. Çünkü yaptığımız çeviri bizim, sizin sunduğunuz veya kullandığınız metin sizin kalitenizin bir göstergesidir. Kurumsallık ve profesyonellik çizgisinden hiç şaşmayan firmamız, kaliteyi her zaman birincil önceliği kabul etmiştir. Tüm müşterilerimize söylediğimiz gibi: “İlkemiz Kalitemizdir”. Etkin Tercüme ve Danışmanlık yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetinin yanı sıra, Ardıl tercüme, simültane tercüme, yazılı tercüme, sözlü tercüme, akademik tercüme, teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, noter onaylı tercüme, apostil onayı, patent tercümesi, kurumsal tercüme, web sitesi tercümesi, finansal tercüme, bilişim tercüme, dijital pazarlama tercümesi, enerji sektörü tercümesi, geleneksel medya tercümeleri, satış tercümeleri, gıda sektörü tercümeleri, havacılık tercümesi, lojistik tercümeleri, oyun tercümeleri, ithalat ihracat tercümeleri, sanatsal tercümeler, bankacılık ve sigortacılık tercümeleri, sözleşme tercümeleri, telekominikasyon tercümeleri, turizm rehberlik tercümeleri, tez tercümeleri, redaksiyon ve deşifre hizmetleri de sunmaktadır. Mütercim-Tercümanlık Bölümü mezunu kaliteli tercüman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en doğru en hızlı ve sorunsuz çeviri tercüme hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.Tercüme edilecek belgeleriniz uzman kadromuz tarafından analiz edildikten sonra bu konudaki yeminli tercümanlarımız tarafından azami özen gösterilerek tercüme edilmektedir. Çeviride olması gereken önemli şeyin; “kaynak metnin hedef dilde en iyi şekilde anlaşılabilirliğini sağlamak” bilinciyle hareket eden şirketimiz bu konuda siz değerli müşterilerimize her türlü teminatı vermektedir.

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish